Klacht: Gebrekkige verpakking melba toast

Kerremansgj op 26 augustus 2013 over Hadevo bakeries in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Hadevo bakeries has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 26 augustus 2013

Bij Hadevo Bakeries was de verpakking van de melba toast gebrekkig, aangezien de plastic verpakkingen van de afzonderlijke pakjes kapot of onvolledig waren. Dit probleem leek consistent te zijn, wat mogelijk wijst op een defect aan de verpakmachine.

Mijn Klacht:

Bij openen van de doos melba toast bleek dat de plastic verpakking van de afzonderlijke pakjes kapot of onvolledig was. Het kan een defect aan de verpakmachine zijn geweest, alle pakjes toast zijn op dezelfde manier open.

Gewenste Oplossing:

Vervanging van product.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Hadevo bakeries over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb Hadevo bakeries een herinnering gestuurd dat deze klacht nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM