Klacht: Slechtste klantenservice

Femke_w1 op 26 september 2022 over Haco wonen en slapen in de categorie Internetshops - Interieur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Haco wonen en slapen werkt aan deze klacht
🔄 In behandeling
Status In behandeling
Datum 26 september 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Samenvatting: door onjuiste info bij bestellen past artikel niet, haco wil (deel) kosten van oplossing niet vergoeden

Probleem: Stars kastvakverdeling a €109,- besteld welke oa geschikt zou zijn voor de Bianco kast. Formaat helemaal goed, alleen blijkt de hoogte van de gaten voor de legplanken in het tussenpaneel 1,5 cm te verschillen met die van mijn Biancokast, waardoor de legplanken scheef komen te liggen.

Antwoord/Oplossing Haco: je hebt het tussenpaneel voor de kast van 236cm gekregen ip van die voor 216cm. We bestellen de ander en dan kan je ze komen ruilen.

Prima! Alleen dan blijkt bij het ruilen dat de gaten in beide panelen op precies (terplekke nagemeten) dezelfde en dus verkeerde hoogte zitten. Toch vind de medewerker van Haco dat ik het andere paneel mee naar huis moet nemen om te proberen of deze wel past en snapt niet dat ik dit zonde van mijn tijd vind en dit weiger. (Totaal gebrek aan technisch/ ruimtelijk inzicht…Alsof de gaten onderweg naar huis spontaan wel naar de juiste hoogte verplaatsen?)

Ik heb het probleem zelf opgelost door een legplank (1,5cm dik) op de bodem te leggen. Echter kom ik nu dus een legplank te kort voor elders in de kast.

Mijn gevraagde oplossing: graag een vervangende legplank.

Antwoord Haco: deze kunnen we voor je bestellen, levering over 6 weken en je moet deze helemaal zelf betalen (€29,-)

Of je kan alles retourneren en je geld terug krijgen, maar dan moet je wel eerst nog het andere paneel proberen of de gaten echt niet op de juiste hoogte zitten…

Nee, met een extra plank is het ding prima, maar ik vind het belachelijk en totaal geen service dat er dan nog het volle bedrag gevraagd wordt.

Gewenste Oplossing:

Vergoeding van de extra legplank (1m breed) a €29 of tenminste een deel daar van.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Haco wonen en slapen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Haco wonen en slapen over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Haco wonen en slapen in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door Femke_w1
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM