Klacht: 2de mail gezien de verstreken tijd

m.verhoog op 13 juli 2019 over Haco wonen en slapen in de categorie Internetshops - Interieur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Haco wonen en slapen is op de hoogte gebracht van deze klacht
Wacht op reactie
Status Nieuwe klacht
Datum 13 juli 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Goedendag,

Ik heb een tijdje geleden al een klacht ingediend echter hoor ik hier niks over en is mijn bed nog steeds niet in orde.
De klantenservice welke ik toen der tijd aan de telefoon had, zou het direct oppakken en regelen.
Ik zie hier of hoor hier niets van terug.
Persoonlijk vind ik dit erg vreemd aangezien we een bestelling ter waarde van ongeveer 3500 euro gedaan hebben !

Ik hoor graag van u.

M. Verhoog

Gewenste Oplossing:

Het laten maken zoals het hoort te zijn en een tegemoetkoming voor de verstreken tijd en het niet kunnen gebruik maken van het meubel zoals het hoort.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Haco wonen en slapen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Haco wonen en slapen nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM