Klacht: wat doet GVB eigenlijk met klachten over gedrag van chauffeurs??

[email protected] op 26 maart 2013 over GVB amsterdam in de categorie Vervoersbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Vervoersbedrijven
Status Open
Datum 26 maart 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Klacht Lijn 24 voertuig 822 omstreeks 8.50 uur vertrekkend van CS: de chauffeur weigert de deur aan de voorzijde te openen. Op mijn kloppen op de deur wenkt hij naar de achterzijde van de tram, terwijl er een groot aantal mensen bij alle deuren stond te wachten om in te stappen.
Op mijn vraag waarom hij de deur niet opende voor de passagiers kreeg ik als antwoord dat de deur toch open was (aan de achterzijde van de tram dus)en de opmerking dat ik toch een sjaal droeg!

Gewenste Oplossing:

Graag zou ik zien dat deze chauffeur wordt aangesproken op zijn onklantvriendelijke gedrag. Ik verwacht dat een chauffeur ook bij koude gewoon de deur opent om passagiers toegang te verschaffen en tevens dat ik gewoon een fatsoenlijk antwoord krijg op een fatsoenlijk gestelde vraag. Van de GVB verwacht ik dat zij fatsoenlijk gedrag van chauffeurs eisen en desnoods mensen verwijzen naar ander werk als ze niet in staat zijn om met klanten om te gaan.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over GVB amsterdam

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over GVB amsterdam nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM