Klacht: slechte afwikkeling garantie

gucciisbad op 05 april 2014 over Gucci in de categorie Mode

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Gucci
Categorie Mode
Status Open
Datum 5 april 2014

Een klant heeft problemen ondervonden met de garantieafwikkeling van Gucci schoenen die na negen maanden zijn gescheurd. Ondanks de garantie van een jaar, ervaart de klant trage en onbevredigende communicatie met Gucci Italië en voelt zich niet geholpen bij het vinden van een oplossing. De klant is zeer ontevreden over de service en heeft besloten nooit meer bij Gucci te kopen.

Mijn Klacht:

Gucci schoenen van 9 maanden oud.totaal gescheurd. Moeilijk contact via gucci italie gehad…antwoorden zeer laat. ..zeer onbevredigend.doen totaal niks om tot een oplossing te komen. Terwijl ze een jaar garantie geven.niet dus…schoenen waren 365 euro….schandalig bedrijf….nooit meer wat kopen daar.

Gewenste Oplossing:

Vervanging desnoods reparatie

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gucci

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gucci nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM