Klacht: nooit iets ontvangen

kbrouwer op 13 oktober 2013 over Grouponshop in de categorie Coupon Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Coupon Sites
Status Open
Datum 13 oktober 2013

Een klant heeft op 18 september twee leesbrillen besteld via Grouponshop en de betaling is op 21 september van zijn creditcard afgeschreven. Tot op heden heeft de klant de brillen echter niet ontvangen.

Mijn Klacht:

Ik heb op 18 september bij jullie met mijn creditcard 2 leesbrillen met een magneet in het midden van het montuur besteld. Op 21 september is dit van mijn creditcard afgeschreven maar ik heb de brillen tot op heden niet ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Of jullie storten mijn geld terug (14,90 euro) of mijn bestelling wordt alsnog geleverd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Grouponshop

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Grouponshop nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM