Klacht: Doppen zitten half los

Heimen op 27 mei 2014 over Grolsch in de categorie Bier

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 28 mei 2014
Reactie van het bedrijf:

OP 28 mei een mail gestuurd met reactie

Bedrijf Grolsch
Categorie Bier
Status Opgelost
Datum 27 mei 2014

Een klant heeft ervaren dat de doppen van Grolsch-bier half los zitten, wat leidt tot frustratie over de kwaliteit. De klant heeft deze klacht gedeeld met een familielid dat bij Heineken werkt, en geeft aan dat het meer moeite kost om de aanbevelingen te volgen dan dat het product waard is. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Slechte servers ik heb mijn klacht bij mijn schoonzoon die bij de Heineken werkt verteld dat maar van de heineken moet drinken en dat heeft hij al meer kenbaar gemaakt.Je bent nog drukker met alle handelingen die je wordt aanbevolen dan die 2euro50

Gewenste Oplossing:

Ontevreden

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Grolsch in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Grolsch een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Grolsch

Heeft op 28 mei 2014 om 08:01 geantwoord

Geboden Oplossing:

OP 28 mei een mail gestuurd met reactie

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM