Klacht: Nieuw gekochte vitalio start set lekt

Janjaap111 op 12 september 2017 over Grohe in de categorie Badkamer bedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Grohe has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Grohe
Categorie Badkamer bedrijven
Status Open
Datum 12 september 2017

Een consument meldt dat de nieuw aangekochte Vitalio Start set van Grohe lekt bij de mengkraan, waarbij water vanuit de kraan naar de behuizing stroomt. Ondanks 24 uur wachten, blijft het probleem aanhouden. De set is op 31 augustus 2017 aangeschaft voor 339 euro.

Mijn Klacht:

bij het afmonteren van de mengkraan zag ik dat er water lekt vanuit de kraan naar de behuizing, door de thermostaat heen.

heb het 24 uur aangekeken maar het word niet minder, deze set heb ik 31-08-2017 gekocht voor 339euro.

Gewenste Oplossing:

ik ben tevreden als er of een nieuwe mengkraan komt (dezelfde) of een complete overhaal set van de temperatuur regelaar.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Grohe over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM