Klacht: Na 4 weken probleem nog niet opgelost

Ineke Steendam op 13 december 2014 over Grohe in de categorie Badkamer bedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Grohe has resolved this complaint
Klacht opgelost op 2 februari 2015
Reactie van het bedrijf:

Na veelvuldige communicatie tussen de klant, installateur en Grohe is het problem uiteindelijk verholpen.

Bedrijf Grohe
Categorie Badkamer bedrijven
Status Opgelost
Datum 13 december 2014

Een klant heeft sinds september problemen met een nieuwe kraan van Grohe, waardoor het plaatsen van een bad wordt vertraagd. Ondanks herhaalde bezoeken van monteurs en beloften om teruggebeld te worden, is het probleem na drie maanden nog steeds niet opgelost. De klant vraagt om zelf te bepalen of de klacht is opgelost, aangezien de status van de klacht onterecht als opgelost wordt weergegeven.

Mijn Klacht:

Vanaf september heb ik problemen met mijn nieuwe kraan. Hierdoor kan mijn bad niet geplaatst worden. Er wordt steeds een monteur gestuurd die niets oplost. Als er gezegd wordt dat ik word teruggebeld, dan gebeurt het niet. We zijn inmiddels drie maanden verder en ik heb nog steeds geen nieuwe kraan.
4 weken geleden heb ik de eerste klacht geplaatst. Nog geen dag later stond erbij dat het probleem is opgelost, maar zoals hierboven te lezen is, is niets minder waar. Graag zou ik deze keer zelf bepalen of mijn klacht is opgelost. Anders lijkt het namelijk alsof grohe de problemen heel goed oplost, wat dus niet zo is.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer ik maandag gebeld wordt -wat mij al een poos beloofd is- en dat de nieuwe kraan er eind deze week in zit. Dus ook niet eerder 'opgelost' bij deze klacht plaatsen!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Grohe over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Grohe in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Grohe een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Grohe

Heeft op 02 februari 2015 om 09:03 geantwoord

Geboden Oplossing:

Na veelvuldige communicatie tussen de klant, installateur en Grohe is het problem uiteindelijk verholpen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM