Klacht: Chroom bladert van gaskraan af.

RdMPB op 07 augustus 2017 over Grohe in de categorie Badkamer bedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Grohe has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Grohe
Categorie Badkamer bedrijven
Status Open
Datum 7 augustus 2017

Een klant meldt dat het chroom van een Grohe badkraan, die slechts een jaar oud is en bijna 300 euro kostte, al afbladdert. De klant had hogere verwachtingen van de kwaliteit gezien de prijs van het product. Een foto ter ondersteuning van de klacht is bijgevoegd.

Mijn Klacht:

We hebben net een jaar een nieuwe badkamer. Met een badkraan van Grohe. Het was een kraan van bijna 300 – dan verwacht je kwaliteit. Tot mijn verbazing zie ik nu dat aan 1 van de knoppen het chroom al afbladdert! Dit moet toch niet kunnen bij zo’n dure kraan van een jaar oud. Foto is toegevoegd.

Gewenste Oplossing:

Geld terug of een nieuwe kraan die ook geïnstalleerd wordt aangezien wij alles hebben laten installeren en het zelf niet kunnen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Grohe over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM