Mijn Klacht:
Op 10 december 2025 heb ik via grip500.nl vier autobanden besteld en €1.125,54 betaald. Op de website werd een snelle levertijd (12-16 december) beloofd. De levering is meerdere keren uitgesteld en uiteindelijk nooit gebeurd.
Uit DPD-tracking en telefonisch contact met DPD bleek dat het pakket in Italië bleef en niet op tijd geleverd kon worden.
Op 23 december 2025 heb ik daarom rechtsgeldig gebruikgemaakt van mijn herroepingsrecht. Grip500 weigert echter het volledige bedrag terug te betalen en probeert onterecht €30 per band in te houden.
De wettelijke terugbetalingstermijn van 14 dagen is verstreken (6 januari 2026). Tot op heden heb ik geen geld ontvangen.
Grip500 presenteert zich als Nederlandse webshop maar blijkt gevestigd in Andorra. Telefonisch zijn zij onbereikbaar en reageren alleen met standaardmails.
Ik eis onmiddellijke terugbetaling van het volledige bedrag zonder inhoudingen.
Gewenste Oplossing:
Volledige terugbetaling van het betaalde bedrag (€1.125,54) zonder inhoudingen of boetes, binnen 5 werkdagen. Geen verdere voorwaarden.


