Klacht: verkeerde kleur ontvangen

ltimmermans op 07 december 2012 over GoldenDeals.nl in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Deal-Sites
Status Open
Datum 7 december 2012

Een klant heeft via GoldenDeals.nl een zwarte rotation case voor een iPad besteld, maar ontving een donkerblauwe variant. De levering duurde twee keer zo lang als beloofd en na het melden van het probleem bij GoldenDeals, ontving de klant geen verdere communicatie van het betrokken bedrijf, GAM Deals in Lelystad. De klant heeft geprobeerd om meer informatie over GAM Deals te verkrijgen, maar vond alleen adresgegevens.

Mijn Klacht:

besteld via golden deals een rotation case voor ipad in de kleur zwart. levering duurde 2 x zo lang als aangegeven in de deals en in plaats van zwart een donkerblauwe ontvangen.dit gemeld bij goldendeals en die hebben een mail gestuurd naar het bedrijf met het verzoek om contact met mij op te nemen. nooit meer iets gehoord. bij goldendeals naar de naam van de firma gevraagd, het betreft GAM deals in lelystad. gegevens van dit bedrijf opgezocht maar alleen adresgegevens te vinden.

Gewenste Oplossing:

omdat het zo lang duurde heb ik de donkerblauwe hoes in gebruik genomen. oplossing: dat het bedrijf alsnog contact met mij opneemt.verder maakt goldendeals zich er wel erg makkelijk van af door een mail naar de firma te sturen en verder niets.

Alle klachten die gemeld zijn door ltimmermans
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM