Klacht: Ongewenste mailing

oele op 01 november 2012 over GoldenDeals.nl in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Deal-Sites
Status Open
Datum 1 november 2012

Een gebruiker heeft herhaaldelijk geprobeerd zich af te melden voor de ongewenste mailings van GoldenDeals.nl, zonder succes. Ondanks het feit dat de gebruiker nooit iets heeft besteld en geen steden heeft aangeklikt bij de afmelding, blijft het bedrijf spam versturen. De gebruiker vindt het frustrerend dat er geen oplossing lijkt te zijn voor dit probleem.

Mijn Klacht:

herhaaldelijk heb ik me geprobeerd af te melden voor de mailing van dit bedrijf. geen idee hoe ze aan mijn mailadres komen want ik heb er nooit iets besteld. Als je bij de afmelding kijkt heb ik niet eens steden aangeklikt. daarnaast ook diverse keren een mail gestuurd maar ze blijven maar spam versturen. verschrikkelijk dat je hier niet vanaf kunt komen.

Gewenste Oplossing:

geen mailing meer ontvangen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM