Klacht: Leeg lopende bus

M.G. Croese op 31 oktober 2012 over Gillette in de categorie Producten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Gillette
Categorie Producten
Status Open
Datum 31 oktober 2012

Een consument ervaart problemen met een Gillette scheergelbus die spontaan leegloopt tijdens gebruik in een douchecabine met beperkte ventilatie. Ondanks het volgen van de gebruiksaanwijzing en het vermijden van hoge temperaturen, is de klant teleurgesteld over de kwaliteit van het product, vooral gezien de investeringen in Gillette-producten.

Mijn Klacht:

Terwijl ik wat scheergel op mijn handen spoot begon de bus spontaan verder leeg te lopen/spuiten. ik douche in een cabine. minder ventilatie in een ruime douche. Op de fles wordt je gewaarschuwd voor de inhoud. Toen ik ontdekte dat de bus leeg liep heb ik meteen de deuren van de douche cabine geopend. Ik douche niet met hoge temperaturen. lager dan 30 graden en er wordt gewaarschuwd voor temperaturen boven de 50 graden. Ik besteed best veel geld uit aan Gillette producten, vooral aan mesjes en vind het een schande dat dit kan gebeuren.

Gewenste Oplossing:

Dat het bedrijf persoonlijk contact op neemt en vooral dat dit probleem wordt opgelost.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM