Klacht: schoonmaken GFT (groenbak)

Reinold van Gerrisheim op 02 oktober 2018 over Gemeente Zandvoort in de categorie Gemeente

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Gemeente
Status Open
Datum 2 oktober 2018

Een inwoner van Zandvoort heeft geklaagd over het niet reinigen van de groenbak, die om zeven uur nog steeds vuil was. Daarnaast zijn er problemen met het legen van de bak, aangezien er nog proppen papier in achterblijven. De klager hoopt op een oplossing voor deze problemen.

Mijn Klacht:

Het is zeven uur. De groenbak is weer niet gereinigd. OOk het legen gaat niet goed (er liggen nu nog proppen papier in).
We laten de bak nog staan, maar hopen op uitsluitsel.

Gewenste Oplossing:

Hopelijk wordt de groenbak alsnog gereinigd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gemeente Zandvoort

Reactie van de melder van de klacht

7 jaren geleden - We hebben geen reactie ontvangen dus staat de groenbak weer in de tuin. Vreselijk jammer dit.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gemeente Zandvoort nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM