Mijn Klacht:
Sinds 2 maart 2018 krijgt mijn zoontje zwemles bij de Drieburcht. Echter is er weinig persoonlijke aandacht en hebben wij dit al verschillende keren aangegeven. Ons zoontje zit nu al langer dan een jaar in badje 3 en hoeft al lange tijd nog maar 2 onderdelen te halen. Helaas wordt er in de praktijk niet op deze onderdelen geoefend of worden behaalde onderdelen niet geregistreerd in verband met inval zwemdocenten. Vaak is de uitleg nihil en zie ik dat mijn zoontje maar wat aan het doen is en hierin niet wordt gecorrigeerd.
Daarnaast mogen ze soms al 10 minuten voor einde tijd gaan spelen terwijl ik betaal voor zwemles. Ik vind het erg jammer dat ik hiervoor een klacht ga indienen maar ik wil dat er iets veranderd.
Ik hoop dan ook echt dat de kwaliteit van zwemles verbeterd wordt.
Gewenste Oplossing:
Wanneer er meer toezicht is en er aandacht wordt besteed aan de te behalen onderdelen. Wanneer iemand al langer een bepaald onderdeel niet onder de knie krijgt er opties worden aangeboden, zoals even apart oefenen op een onderdeel of de mogelijkheid voor bijles op een onderdeel, bijvoorbeeld 10 minuten vooraf, of aansluitend aan de zwemles. In ieder geval dat er gecorrigeerd wordt tijdens de les en er meer aandacht is voor duidelijke uitleg.

