Klacht: Slecht besneeuwde wegdek 8 februari 2021

Mar Groenenboom op 09 februari 2021 over Gemeente - Rotterdam in de categorie Gemeente

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Gemeente
Status Open
Datum 9 februari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Goedeavond..
Weet het sneeuwde en code oranje was vandaag maar ik kwam vanuit Spijkenisse waar de wegen wel heel schoon waren over de groene kruisweg naar de maastunnel.
Het verbaasde me echt hoe slecht de weg bij hoogvliet bij de rotonde zwembad en de dorpsweg richting maastunnel was. Ik ook op de terug weg vanuit centrum naar zuid bij maastunnel rotonde vol sneeuw en geen pekel of sneeuw weg gehaald..
Meerdere mensen gehoord die dit niet verwachtte. Spijkenisse was super schoon denk geef dit toch even door.

Gewenste Oplossing:

Dat met sneeuwschuiver weg schoon was gemaakt en ik niet met 20 km p uur hoefde te rijden was super slecht gepekeld op groene kruisweg hoogvliet naar maastunnel

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gemeente - Rotterdam

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gemeente - Rotterdam nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Mar Groenenboom
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM