Klacht: Parkeer probleem multatulistraat 3027 JN

jmazijk op 06 april 2017 over Gemeente - Rotterdam in de categorie Gemeente

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Gemeente
Status Open
Datum 6 april 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wegens sloop multatulistraat heeft het sloopbedrijf hekken laten plaatsen op 15 parkeerplaatsen terwijl het trottoir breed genoeg is om de hekken daarop te zetten waardoor wij niet kunnen parkeren en er wel voor moeten betalen .De aannemer start pas Juli met de sloop van het blok

Gewenste Oplossing:

Dat we fatsoenlijk kunnen parkeren en niet rondjes moeten rijden voor een parkeer plek

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gemeente - Rotterdam

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gemeente - Rotterdam nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM