Klacht: defect van lantarenpalen in de vanhaestrecht straat tussen huisnr 7tm nr 15

[email protected] op 16 december 2024 over gemeente Loon op Zand in de categorie Gemeente

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Gemeente
Status Open
Datum 16 december 2024

Er zijn herhaaldelijk defecte lantaarnpalen gemeld in de Vanhaestrechtstraat tussen de huisnummers 7 en 15. De klager wijst op de drukte van de straat, vooral 's avonds wanneer veel fietsers naar de Eikendijk gaan om te sporten, en benadrukt dat de situatie levensgevaarlijk is zonder adequate verlichting.

Mijn Klacht:

regelmatig gemeld by gemmeente dat lantaren palen defect zyn ,, zeer drukke straat met s;avond veel fietser die gaan sporten by desk op de eikendyk ,is levensgevaarlyk zonder goed licht

Gewenste Oplossing:

als de lantarenpalen zo snel mogelyk ge maakt worden

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over gemeente Loon op Zand
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over gemeente Loon op Zand

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over gemeente Loon op Zand nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM