Klacht: Boom , blad ,schaduw en evt schade

D.Gosewisch op 06 november 2017 over Gemeente Lelystad in de categorie Gemeente

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Gemeente
Status Open
Datum 6 november 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

We hebben ons huis gekocht met de tuin op het zuiden om van de zon te kunnun genieten.
De bomen langs het Havendiep achter ons huis , zijn nu hoger dan hun afstand tot ons huis. Ingeval van harde wind/ storm is evt schade aan ons huis mogelijk.
Ook mensen op het fietspad lopen gevaar. Nu ligt er naast het fietspad één forest afgebroken tak als bewijs dat de bomen gevaar opleveren voor omwonenden.
Bovendien is er sprake van één enorme hoeveelheid bladeren overlast in de herfst.
De bomen zijn nu Zo groot geworden, dat de zon niet meer in onze tuin schijnt.
Bij mijn weten waren deze bomen bedoeld voor de houtkap.
Het zou één goed moment zijn om daar nu mee te beginnen. De gemeente heeft al meerdere klachten ontvangen. Wanneer er nu schade optreedt is de gemeente daar ook aansprakelijk voor.
Lage knotwilgen als alternatief zou mi één beter en vooral veiliger idee zijn.
Graag vraag ik u met klem om hier wat aan te doen ; om bladeren overlast te voorkomen, risico van vallende bomen dan wel takken te vermijden en meer zonneschijn voor de tuinen te realiseren.
Graag uw reactie
Mvg
D.Gosewisch

Gewenste Oplossing:

Kleinere bomen, die minder bladoverlast geven, geen schaduw in onze tuin werpen en veiliger zijn voor het fiets en loopverkeer langs het Havendiep .

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gemeente Lelystad

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gemeente Lelystad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM