Klacht: overlast bomen

wilma crijns op 18 juni 2017 over Gemeente Heerlen in de categorie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 18 juni 2017

Er is overlast door twee grote dennenbomen aan de Spoordamstraat, die volgens de eigenaar van het pand eigendom zijn van de gemeente Heerlen. De naalden van de bomen verstopt de riolen en putten, wat leidt tot problemen bij regenval, en ook vuilniswagens hebben hinder van de takken die over de openbare weg hangen. De bewoners verzoeken om een inspectie van de situatie.

Mijn Klacht:

op spoordamstraat nr, 40 an de achterkant, staan 2 huizenhoge dennenbomen, deze bezorgen heeel veel overlast.
De naalden vallen het hele jaar en alle putten en riolen verstoppen hierdoor, de eigenaar van het pand zegt dat deze bomen van de gemeente Heerlen zijn.
Zelfs de vuilniswagens blijven in de takken hangen, die hangen over de openbare weg.
Wij op nr, 39 hebben de hele tuin vol en als een regenbui komt dan lopen de putten over door alle naalden.
Kan hier eens naar gekeken worden?

Gewenste Oplossing:

als de bomen weg zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gemeente Heerlen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gemeente Heerlen nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM