Klacht: veiligheid voor de voetgangers Haarlemmermeerse Bos

Veiligbos op 23 augustus 2020 over Gemeente Haarlemmermeer in de categorie Gemeente

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Gemeente
Status Open
Datum 23 augustus 2020

Een inwoner van Haarlemmermeer uit zijn bezorgdheid over de veiligheid van voetgangers in het Haarlemmermeerse Bos. Ondanks eerdere communicatie met de gemeente, blijft hij van mening dat er meer scheiding tussen fietsers, brommers en voetgangers nodig is. Hij stelt voor om borden en markeringen aan te brengen om de situatie te verbeteren, vooral gezien de drukte en het risico van snel passerende elektrische fietsen.

Mijn Klacht:

Geachte lezer,

Na eerder telefonisch contact ,via de mail antwoord gekregen van de gemeente. Maar nog niet tevreden over het antwoord, waarin wordt geschetst dat er voldoende ruimte is voor de voetganger in het bos.
Naar mijn mening en van meerdere mensen, zou het een veilige verbetering zijn, als er toch meer scheiding tussen brommers/fietsers zou komen en voetgangers; die ruimte heeft het bos ook. Door borden te plaatsen en op het asfalt markering aan te brengen, kun je dit realiseren. Op sommige stukken is het een gekrioel van jewelste.Honden kunnen loslopen, en fietsers mogen er door. En mensen op electrische fietsen sjezen met flinke snelheid rakelings langs je. Plus aandacht afstand houden met Corona, is lopen niet altijd een relaxte bezigheid. Laat staan,als je er loopt met een rolstoel en kleine kinderen.

Gewenste Oplossing:

Fietspaden apart van de voetpaden realiseren. Bij de plas kun je ter hoogte van het voormalige Vork en Mes, bovenlangs doen. Geen scooters en brommers vlak langs de plas. bij de Toolenburgse plas ook een gedeelte niet.
Wellicht een mogelijkheid,dat mensen van de gemeente ook eens de wandeling langs verschillende paden maken.
Het zou een mooi streven zijn, als iedereen naar tevredenheid van het mooie bos gebruik kan maken. En door helder bordgebruik en afbakening van de verschillende wegen en paden, dit kan worden bewerkstelligd.
We missen ook het electronische grote scherm, bij Papa`s Beachhouse. Waarom is deze weggehaald? Kunnen ook wat regels e.d. worden vermeld.

Met vr groet
Lex Verhulst

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gemeente Haarlemmermeer

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gemeente Haarlemmermeer nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Veiligbos
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM