Klacht: ik heb een woning gekregen van de gemeente . in die heb ik niet genomen . omdat de woning on Badhoevedorp .

Arnie ben op 02 januari 2022 over Gemeente Haarlemmermeer in de categorie Gemeente

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Gemeente
Status Open
Datum 2 januari 2022

Een inwoner van de gemeente Haarlemmermeer heeft een woning aangeboden gekregen in Badhoevedorp, maar heeft deze geweigerd vanwege de afstand tot werk, mantelzorg en andere belangrijke contacten. Na een hersenbloeding ervaart de klager fysieke beperkingen, waardoor de huidige woonomstandigheden problematisch zijn. De gemeente biedt geen hulp omdat de woning niet is aanvaard, terwijl de klager aangeeft dat de situatie na de hersenbloeding aanzienlijk is verslechterd.

Mijn Klacht:

om dat ik de woning niet heb genomen krijg ik geen hulp van de gemeente . ik heb de woning niet genomen omdat ie te ver is van mijn werk mantelzorg vrienden fysio ex collega en nog meer. ik heb sinds 10-10-2021 een hersenbloeding gekregen . ik woon op 1 hoog boven de autoschade bedrijf. voor heen had ik geen last van de woning. sinds de hersenbloeding is alles anders . de trap is steil ,de doch is hoog , de garage te veel herrie . ik ben een aantal keer gevallen . mijn rechte kant is niet goed meer. ik heb geen gevoel in mijn voet been en de rest. ik zou 6 maanden wachten voor een woning in Badhoevedorp , maar na 7 maande had de gemeente een woning in Hoofddorp voor mij. ik doe alles op de fiets , ik kan niet te lang fietsen . Hoofddorp is niet dicht er bij voor mijn werk. ik wort dus uitgesloten van alles. ik kan dus niet met de maatschappij mee doen . sorry voor fout typen . met vriendelijk groet.

Gewenste Oplossing:

ik zou graag een woning willen hebben naast mijn werk en laag verdiepen meer niet.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gemeente Haarlemmermeer

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gemeente Haarlemmermeer nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Arnie ben
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM