Klacht: gevaarlijke situatie parkeerplaats bij appartementencomplex Vijverstraat 3 Prinsenbeek

[email protected] op 13 december 2022 over Gemeente Breda in de categorie Gemeente

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Gemeente
Status Open
Datum 13 december 2022

Een bezoeker van appartementencomplex Vijverstraat 3 in Prinsenbeek heeft een klacht ingediend over een gevaarlijke situatie op de parkeerplaats. Tijdens haar vertrek is zij ten val gekomen over niet-geverfde varkensruggen, terwijl de verlichting op de parkeerplaats ook onvoldoende is. De klager vraagt de gemeente Breda om actie te ondernemen om de veiligheid te verbeteren.

Mijn Klacht:

Afgelopen zaterdag is na een bezoek bij ons mijn zus omstreeks 19 uur lelijk ten val gekomen bij het te voet verlaten van onze parkeerplaats.
De gemeente Breda heeft in het verlengde van de hellingbaan bij ons appartement nl een parkeerplaats aangelegd. Hierin zijn ook zgn. varkensruggen aangebracht.
Omdat het rond de tijd van vertrek ook al donker was is mijn zus overdeze varkensrug gestuikeld.
Op de aangelegde parkeerplaatsen voor Vijverstraat 1 zijn alle varkensrukken wit geverfd.
Helaas is dit bij de door de gemeente Breda aangelegde parkeerplaatsen NIET gebeurd.
Ook is het bij deze parkeerplaatsen slecht verlicht.
Gelieve hier actie te ondernemen.
Bij voorbaat dank.

Gewenste Oplossing:

Goede verlichting bij de parkeerplaatsen en wit geschilderde varkensruggen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gemeente Breda

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gemeente Breda nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM