Klacht: varen in grachtengrodel

Victor de Seriere49 op 27 april 2021 over gemeente Amsterdam in de categorie Gemeente

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Gemeente
Status Open
Datum 27 april 2021

Er wordt geklaagd over de te hoge vaarsnelheid van pleziermotorboten in de grachtengordel van Amsterdam, wat schade toebrengt aan de oude kadewanden. De klager stelt dat het handhaven van een maximumsnelheid en het opleggen van quota voor motorboten veel goedkoper zou zijn dan de noodzakelijke reparaties, en roept de gemeente op tot actie om belastinggeld te besparen.

Mijn Klacht:

Er wordt veel te hard gevaren in de grachtengordel door pleziermotorboten. Veelal vaak ca 10 km/u of harder. Daardoor gaan de oude kadewanden allengs kapot. Het kost honderden miljoenen om die te repareren, terwijl het handhaven van een maximum snelheid, en het opleggen van quota en maximumomvang van motorboten maar een fractie daarvan zou kosten. Gemeente, u moet in actie komen. Het is onaanvaardbaar dat belastinggelden aan onnodige toekomstige reparaties worden besteed.

Gewenste Oplossing:

Ik zou al tevreden zijn als de maximumsnelheid wordt gehandhaafd door waterpollitie en (veel!) snelheidscamera's, en als grachten sectorsgewijs nu en dan worden afgesloten en geopend, zodat het waterverkeer gedwongen minder wordt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over gemeente Amsterdam

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over gemeente Amsterdam nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Victor de Seriere49
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM