Klacht: Geen douchen in zwembad poort

Mevr. Werkman-Koster op 19 juni 2021 over Gemeente Almere in de categorie Overheid

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie

Mijn Klacht:

Al twee weken mogen we weer zwemmen en mogen de douches gebruikt worden. Maar ….. in zwembad poort worden deze angstvallig dichtgehouden met de smoes dat ze moeten worden doorgespoeld. Het zwembad is maanden dichtgereden, toen moesten ze toch ook spoelen? Ik snap niet dat onze zwemmers zo in de steek worden gelaten. Gemeente graag met spoed de douches bij zwembad poort openen. Hoor graag van u.

Gewenste Oplossing:

Als de douches morgen schoongespoeld zijn en open. Het is nu 19 juni 2021

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gemeente Almere

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gemeente Almere nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Mevr. Werkman-Koster
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM