Klacht: Muziek van de buren, het hele huis luistert mee

YamaSaki op 21 maart 2015 over Geluidsoverlast in de categorie Overlast

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Overlast
Status Open
Datum 21 maart 2015

Een bewoner ervaart overlast door harde muziek van de buren, waardoor het moeilijk is om de televisie te horen. Hoewel de muziekkeuze als prima wordt ervaren, leidt het volume tot hoofdpijn en migraine, en de bas is voelbaar in het huis. De klager vraagt om meer rekening te houden met de buren.

Mijn Klacht:

De muziek van de buren draait weer eens op volle toeren.
Ik moet mijn televisie zelf harder zetten om iets te kunnen horen.
Lokaliseren van het geluid is helaas moeilijk, want het lijkt uit de boven zij buren te komen (ander portiek).
De muziekkeus is prima, maar een beetje vervelend om zelf mee te luisteren de hele tijd. Krijg er regelmatig hoofdpijn van en ik ben migraine gevoelig. De bas voel ik zelfs hier in huis, dit is toch niet normaal?
Koop een gehoorapparaat als je het niet goed kan horen, maar hou rekening met elk ander.

Gewenste Oplossing:

Als er rekening wordt gehouden met de gehorigheid van de huizen, en het volume omlaag gaat.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Geluidsoverlast

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Geluidsoverlast nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM