Klacht: Geluidsoverlast

Margot58 op 01 september 2024 over Mysteryland in de categorie Feest/Festival/Evenement

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Status Open
Datum 1 september 2024

Een inwoner van IJmuiden ervaart al twee dagen hinder van geluidsoverlast door het festival Mysteryland. De klager vindt het volume onacceptabel en maakt zich zorgen over mogelijke gehoorschade voor de bezoekers.

Mijn Klacht:

Nu al 2 dagen alleen maar gedreun. Ik woon nota bene in IJmuiden ! Echt belachelijk. Moet het allemaal zo hard? De mensen die daar zijn moeten wel gehoorschade oplopen. Kan niet anders. Ik snap niet dat dit getolereerd wordt!

Gewenste Oplossing:

Misschien de volumeknop in het vervolg naar beneden? Bassen eruit? Als ik het in Ijmuiden hoor, is het volume veel te hoog!

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Mysteryland
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Mysteryland

Reactie van de melder van de klacht Margot58

1 jaar geleden - Jammer dat ze het niet in behandeling nemen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Mysteryland nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Margot58
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM