Klacht: Geld terug storten

Ria Wagemaker op 12 augustus 2023 over voordeeldrogist.eu in de categorie Internetshops - Drogisterijen, Internetshops - Medische producten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 12 augustus 2023

Een klant van voordeeldrogist.eu heeft aangegeven dat, ondanks een belofte om binnen 14 dagen het geld terug te storten, dit nog niet is gebeurd. De terugbetaling is aangevraagd op 24 juli en de klant wacht sindsdien op de terugbetaling.

Mijn Klacht:

Ik heb bericht gekregen dat binnen 14 dagen mijn geld terug zouden storten nog steeds niet gebeurd het loopt sinds 24 -07

Gewenste Oplossing:

Dat het geld zo gauw mogelijk op mijn bank rekening staat

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over voordeeldrogist.eu

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over voordeeldrogist.eu nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ria Wagemaker
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM