Mijn Klacht:
In 2016 verdiende ik aardig en daardoor werd mijn bedrag vastgesteld op 220 euro per maand. Dit vond ik acceptabel en had hier geen problemen mee.
In 2017 werd ik ziek en ging ik nog maar 50% werken en eind 2017 heb ik in overleg met mijn werkgever besloten om te stoppen met werken aangezien ik meer in het ziekenhuis was dan op werk.
Ik ben nu na 16 maanden aan de betere hand maar heb wel via DUO onwijs veel schulden! incasso’s, deurwaarders etc. Het bedrag wat ik moet betalen is nu 13.000 Euro.
Ik heb net Duo opgebeld en mijn situatie uitgelegd. Ik deelde mee dat mijn salaris in 2017 is gehalveerd en dat ik in 2018 werkloos wasben.
De desbetreffende persoon van de debiteurenbeheer gaf aan dat hij er niks aan kan doen en dat het mijn probleem is dat ik nu pas bel. Ik heb nog verteld dat ik stukken wil aanleveren van de belastingdienst etc zodat ze kunnen zien dat ik geen Euro verdiende. Hij vertelde mij dat dit nu niet meer kan en dat ik gewoon de incasso’s deurwaarders moet betalen en dat het mijn eigen schuld is.
Het kan toch niet zo zijn als je kan aantonen dat je geen geld verdiend, dat je dan alsnog aan duo geld moet betalen? ok ik geef het nu aan en kan bewijs aanleveren waarom kan Duo het dan niet terug draaien?
Gewenste Oplossing:
Als de maandbedragen van 2017 en 2018 komen te vervallen.
Ik zit zo diep in de schulden dat ik het leven niet meer zie zitten.


