Klacht: Geen televisie en internet

Paul Houtgast op 11 november 2022 over Multifiber in de categorie Internetproviders

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Multifiber
Categorie Internetproviders
Status Open
Datum 11 november 2022

Een klant van Multifiber ervaart frequent problemen met internet en televisie, met storingen die soms dagen aanhouden. Op 8, 9 en 10 november was er de hele dag sprake van stilstaand beeld. De klant is teleurgesteld over de beloften van Multifiber en merkt op dat er in dertig jaar geen verbetering is geweest in de kijkervaring in het buitengebied.

Mijn Klacht:

Dikwijls ģeen internet en televisie na 12 uur door onderhoud of storing, soms dagen achter elkaar. Op 8, 9 en 10 nov steeds stil staand beeld de hele dag door. Glasvezel is net zo’n drama als schotel en digitenne. Heb in dertig jaar nog nooit zorgeloos tv kunnen kijken in het buitengebied. Multifiber houd mooie praatjes maar veranderd aan dit feit niets.

Gewenste Oplossing:

Normaal probleemloos tv kunnen kijken. Onderhoud later plannen. Niet iedereen gaat om 24.00 uur slapen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Multifiber

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Multifiber nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Paul Houtgast
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM