Klacht: Geen service

Jimbol op 22 september 2025 over Schep Vastgoedmanagers in de categorie Vastgoed

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Vastgoed
Status Nieuwe klacht
Datum 22 september 2025

Een bewoner van een nieuw gebouw heeft klachten over de gebrekkige service van Schep Vastgoedmanagers. Er zijn verschillende problemen, zoals niet sluitende toegangsdeuren, vernielde fietsen, en storingen in parkeerliften. Ondanks herhaalde verzoeken worden de problemen niet adequaat opgelost, en de verantwoordelijkheid wordt ten onrechte bij de bewoners gelegd.

Mijn Klacht:

Wij wonen nu 9 maanden in een gloednieuw gebouw en uiteraard zijn er dan kinderziektes maar ze worden nauwelijks opgelost. Toegangsdeuren die niet sluiten of open gaan dmv Tags. scheef gaan hangen. Met als gevolg dat iedereen zo naar binnen kan. Fietsen worden vernield en gestolen. Na lang aandringen zijn ze nu al zeker 3 maanden bezig om camera’s te laten plaatsen….zeggen ze. Mijn ramen worden niet gewassen omdat er geen electriciteitspunten zijn aangelegd voor het bakje te laten zakken. Oplossing?? Geen idee!! Parkeerliften die om de haverklap in storing schieten en je dus niet in of uit kan. Alle zaken die niet werken of kapot zijn in het gebouw is uiteraard te wijten aan de bewoners die de boel aan het slopen zijn. En het ligt niet aan de installateurs die slecht werk hebben afgeleverd. Geen reactie op vragen om een verklaring of status van zaken. Zonnewering kan uiteindelijk maar op eigen kosten en door Schep georganiseerd. Maar als je eruit gaat moet het eraf als de volgende bewoners het niet willen overnemen. Niet makkelijk hoor als je 9 hoog woont en je er niet bij kunt. Daarnaast kost het ook maar ca 1100 euro per raam!! Je krijgt het gevoel dat je behandeld wordt als kleine kleuter die niet zo moet zeuren en je ze mag bedanken dat je er mag wonen. Je betaalt een vermogen maar de service is totaal uit zicht. Ze proberen werkelijk alles om overal onderuit te komen uit naam vande eigenaresse CERIII. Weten prima je rekening te plunderen maar weten niet hoe je met mensen om moet gaan. Schandalig bedrijf dit!

Gewenste Oplossing:

De oplossing is vrij simpel. Hou mensen in het gebouw goed op de hoogte van zaken. En behandel ze niet als kleine kinderen maar met respect. Schuif niet alle dingen die niet goed gaan op de bewoners af. Geef antwoord op emails. Maar bovenal zorg ervoor dat het probleem m.b.t. het schoonhouden van de ramen wordt opgelost en ik weer naar buiten kan kijken!!!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Schep Vastgoedmanagers

Reactie van de melder van de klacht Jimbol

5 maanden geleden - Dit was te verwachten.... Zo gaat Schep dus met hun huurders om. Niets oplossen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Schep Vastgoedmanagers nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jimbol
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM