Klacht: geen machtiging verstrekt oor maandelijkse automatische incasso

AMADOU.JOBE op 27 september 2013 over Badoo.com in de categorie Datingsites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Badoo.com
Categorie Datingsites
Status Open
Datum 27 september 2013

Een gebruiker van Badoo.com heeft gemeld dat er maandelijks onterecht een bedrag van 8,49 euro van zijn rekening is afgeschreven zonder dat hij hiervoor een machtiging heeft gegeven. Hij heeft in het verleden de website gebruikt, maar nooit toestemming verleend voor een automatische incasso, en ontdekte pas na bijna een jaar dat deze afschrijvingen plaatsvonden.

Mijn Klacht:

Er is onterecht maandelijks automatisch een bedrag van 8,49 van mijn rekening afgeschreven. Ik heb hier geen machtiging voor gegeven ! Heb in het verleden wel gebruik gemaakt van de website, maar nooit een automatische incasso verstrekt.Tot mijn schrik dat ik er achter moet komen dat dit al bijna een jaar lang afspeelt.

Gewenste Oplossing:

Graag schade vergoeden door het terug storten van de bedragen met terugwerkende kracht! Zo spoedig mogelijk!

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Badoo.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Badoo.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM