Klacht: Geen Gehoor

Rico Hanssen op 11 februari 2013 over Editie Enigma in de categorie Magazines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Editie Enigma has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Magazines
Status Open
Datum 11 februari 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik krijg bij calatus BV geen gehoor. Ik heb de volgende problemen met hun. Ten eerste heb ik nooit het proef exemplaar gekregen en zodoende ook niet binnen de 14 dagen het abonnement kunnen annuleren! Ten 2de ik heb in de tussen tijd nog nooit een exemplaar van hun mogen ontvangen. IK weet niet eens hoe hun magazine eruit ziet

Gewenste Oplossing:

Het annuleren van het abonnement want de tegen partij komt hun afspraken niet na. Ik trouwens ook niet want ik heb niet betaald? No cure no pay

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Editie Enigma

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Editie Enigma over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Editie Enigma nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM