Klacht: Geen creditcard toch deurwaarder sturen

Danger21 op 20 juli 2021 over 12Easy B.V. in de categorie Creditcards

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
12Easy B.V. has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Creditcards
Status Open
Datum 20 juli 2021

Een consument heeft geen creditcard van 12Easy B.V. gehad, maar ontvangt toch een aanmaning van een deurwaarder voor een bedrag van € 713,53. Ondanks herhaaldelijk contact met het bedrijf, blijft men aandringen op betaling om verdere gevolgen te voorkomen.

Mijn Klacht:

Mijn klacht is dat ik helemaal geen creditcard heb ook nooit gehad ,maar ze sturen nu wel een deurwaarder op mijn dak of ik maar meteen € 713,53 wil betalen anders beslaglegging. Al vele malen gebeld maar ze zeggen gewoon betalen anders raak u alles kwijt.

Gewenste Oplossing:

Als ze toe geven dat ik geen kaart heb .dus ook niet die kosten moet betalen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar 12Easy B.V. over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door Danger21
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM