Klacht: Geen contact

Klantje_900 op 10 november 2022 over bellamoda.be in de categorie Bruids- en avondkleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 10 november 2022

Een klant heeft problemen met het bereiken van bellamoda.be na het plaatsen van een bestelling voor een trui. Na vijf dagen heeft zij geen verzendbevestiging of track en trace ontvangen en de contactgegevens op de website blijken niet te kloppen.

Mijn Klacht:

Ik kan maar geen contact vinden met bella moda, ik heb een trui besteld en heb na 5 dagen geen track en trace of uberhaupt een verzendingsmailtje ontvangen. Ik heb geprobeerd contact met ze te zoeken, maar de mails werken niet. En het nummer dat op de site staat is van een hondenmanden winkel..

Gewenste Oplossing:

Dat de trui verzonden wordt of dat ik mn geld terug krijg

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over bellamoda.be

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over bellamoda.be nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Klantje_900
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM