Mijn Klacht:
In januari dit jaar heb ik een Garmin Vivomove 3S gekocht. Begin april begonnen de wijzers raar te doen; ze liepen achter en stopten er op een gegeven moment helemaal mee. Ook de armbeweging om het horloge aan te krijgen, deed het niet meer. Ik heb toen gechat met een medewerker van Garmin en die heeft op afstand ook geprobeerd om me te helpen met de instellingen, maar uiteindelijk bleek dat er toch echt iets mis was met het horloge.
Deze heb ik teruggestuurd op zaterdag 9 april. Na ongeveer een week heb ik hiervoor een vervangend toestel opgestuurd gekregen, erg fijn!
Alleen begonnen na een paar maanden weer dezelfde problemen. Weer contact gehad met Garmin via email en chat. Weer horloge teruggestuurd, deze keer op 31 mei. Dit is dus nu al meer dan 3 weken geleden. Ondertussen heb ik weer contact gezocht met Garmin via email en chat. Via de chat bleek dat dit model tot 21 juli niet op voorraad is. Waarom laten jullie dit niet even weten? Gewoon een berichtje: het duurt wat langer vanwege voorraadproblemen, we laten u binnenkort weten hoe of wat. Hoe moeilijk kan het zijn? De chat werd afgesloten en dat was het. Nu zit ik dus bijna 2 (!) maanden zonder mijn horloge.
Ondertussen heb ik ook via de email contact gehad met Garmin (Annabel, op 4 juni) en zij gaf aan dat het mogelijk is om een vervangend toestel uit te zoeken. Eventueel een ander toestel dan deze, en als het duurder uitviel, dat er dan een bijbetaling bij zou komen. Op deze mail heb ik gereageerd, maar tot op heden GEEN ENKELE REACTIE. Ik heb in totaal 4(!) mails teruggestuurd, dat ik graag inga op het aanbod van een ander toestel kiezen, en welke 2 ik mooi vind. Ook heb ik aangegeven dat ik dan graag bijbetaal. Maar: complete radiostilte….. Helemaal NIETS!
Ik vind dit echt zeer kwalijk. Ik heb begin januari 219 euro uitgegeven aan een horloge van Garmin. Nu ben ik mijn geld kwijt, ik heb geen horloge, en er komt GEEN ENKELE reactie van hun kant. Dit kan toch zo niet?
Ik zou echt heel graag mijn geld terug willen, en dan kies ik voor een ander merk, wat wel aan klantenservice doet. Dit is echt zeer stuitend en valt me zo ontzettend tegen. Het is geen gebrek aan klantenservice, gewoon GEEN.
Ik heb gistermiddag mijn klacht gemaild naar een speciaal emailadres van Garmin. Drie keer raden….. Tot op heden geen reactie!
Gewenste Oplossing:
Als ik mijn ge,d terug krijg. Ik wil ab-so-luut niets meer met Garmin te maken hebben of producten van hen gebruiken.
Mijn Vivomove 3S heeft 219 euro gekost en die wil ik terug. En dan ga ik op zoek naar een smartwatch van een ander merk.

