Mijn Klacht:
Geachte
Graag wil ik melden dat ik via de webshop vuren vloerdelen heb besteld. Toen de aannemer die probeerde te leggen, stelden we vast dat de kwaliteit allesbehalve was. We hebben toen 1 pak gebruikt en hebben het opnieuw moeten afbreken.
De vloer heb ik dan persoonlijk terug mogen doen bij Gamma Terneuzen. En van de retour en ontvangst heb ik geen enkele opmerking. Dat is professioneel en prima verlopen. Het geld werd ook meteen teruggestort.
Maar dit heeft me wel erg veel geld gekost omdat de impact op de aannemer groot was. Enerzijds moest ik hem betalen omdat hij het werk heeft geleverd (leggen en afbreken vloer). Anderzijds was ik ook een pak vloerdelen kwijt die ik heb betaald en niet meer kon inleveren.
Daarnaast kwam nog dat we dan een nieuwe vloer zijn gaan halen bij Gamma Zelzate (wij wonen in Sas van Gent). Daar hebben we de vuren vloerdelen geïnspecteerd en de beste meegenomen. Toch zijn we nogmaals enkele pakken moeten gaan retourneren omdat ook in die pakken veel vloerdelen zaten die gebarsten waren, of stukken uit waren (aan bv de groef of V) en die we dus niet konden gebruiken. Dus zijn we die opnieuw gaan inruilen voor andere vloerdelen. Maar dit betekent dat ik de aannemer telkens wel moest doorbetalen qua uurloon.
Kort gezegd heeft het bestellen en leggen van een vloer van Gamma me heel wat meer geld gekost dan begroot. Dit omwille van de kwaliteit.
We hebben op dit moment wel een mooie en kwalitatieve vloer maar het is erg jammer dat het me heel wat meer geld én tijd heeft gekost om dit te bekomen. En het heeft impact gehad ook op de timing van de werkzaamheden.
Ik wil hier wel nogmaals bij vermelden dat uw collega’s heel professioneel waren qua dienstverlening. Daarover gaat mijn klacht niet, maar wel over de kwaliteit en de impact op kosten en tijd van de aannemer.
Alvast bedankt om mijn klacht ter harte te nemen en te willen bekijken.
Met vriendelijke groet,
Nomad
Gewenste Oplossing:
Ik zou tevreden zijn met een financiële compensatie die tegemoet komt aan het extra geld dat ik kwijt ben aan de aannemer. De impact op de tijd van de werkzaamheden kan niet gecompenseerd worden, uiteraard.

