Mijn Klacht:
We bestelden en betaalden op 21 mei jl. een zweefparasol met voet bij de gamma. Wegens het grote formaat zou deze aan huis geleverd worden op 25 mei.
Op die datum kregen we bericht van de vervoerder dat de order niet was meegegeven en dat we contact dienden op te nemen met de servicedienst van gamma.
We hebben in totaal 11 maal gepoogd deze dienst telefonisch te bereiken.
Steeds wachtten wij een half uur. Ook de Gamemania Zwijndrecht heeft gepoogd hun eigen servicedienst te bereiken, hele aardige mevrouwde, die uiteindelijk zei dat het heus gaat komen…Ook via de mail geen reactie, wel een ticketnummer voor… de telefonische servicedienst. Ondertussen zitten wij nu 31 mei, nog steeds zonder parasol en voet, terwijl beiden wel in voorraad zijn volgens
hun site. Hele slechte service. Annuleren kan alleen telefonisch via hun servicedienst…
Gamma is beslist geen aanrader: wel vlot bestellen en betalen maar levering en communicatie is slecht!
Gewenste Oplossing:
Na levering zsm


