Klacht: LED lamp nu al defect

renriemens op 06 januari 2012 over Gamma in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Gamma
Categorie Bouwmarkten
Status Nieuwe klacht
Datum 6 januari 2012

Een klant heeft op 24 april 2009 vier LED reflector lampen met GU10 fitting gekocht bij Gamma, die volgens de verpakking een levensduur van ongeveer 50.000 uur zouden hebben. Binnen een maand zijn drie van de vier lampen defect geraakt, waarbij ze met een harde knal uitvielen en de zekering en aardlekschakelaar in het huis uitschakelden. De klant merkt op dat zelfs bij continu gebruik de beloofde levensduur van 50.000 uur niet haalbaar is.

Mijn Klacht:

Ik heb op 24-4-2009 bij de Gamma bouwmarkt 4 LED reflector lampen met GU10 fitting gekocht a€23,95!!
Op de verpakking staat een levensduur van +_50000 uur.
Nu zijn er binnen 1 maand tijd 3 van de 4 lampen stuk gegaan.
En iedere keer met een harde knal,zekering en aardlekschakelaar eruit,en het hele huis donker.
Ookal zou ik de lampen 24 laten branden,dan kom ik na 2,5jaar niet aan die 50000uur

Gewenste Oplossing:

Vervanging door lampen die de +_50000uur wel halen.de klantenservice aan de balie geeft geen gehoor,1 jaar garantie is voorbij

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM