Mijn Klacht:
Op 23 mei een bestelling geplaatst met het idee dat gamma het binnen hun eigen gestelde termijn levert ( 3 tot 5 werkdagen), maar op 28 mei krijg ik een e-mailtje voor de leverdatum. De leverdatum kan niet eerder dan 3 juni, maar goed misschien een run op de tuinpalen, kan gebeuren.
Op 28 mei stuur ik een e-mail en krijg een automatisch bericht terug dat het wel tot 4 dagen kan duren voor ik antwoord krijg.
Nu is het 30 mei, maar over de te leveren tuinschermen heb ik nog niets vernomen. Dus laat ik eens bellen met gamma…
Hier krijg ik al snel de indruk dat er maar 1 persoon de afhandeling doet en 5 wachtende voor mij begonnen. Na 22 minuten en 12 seconden word de verbinding verbroken. Dan nog een keer proberen en nog een keer, maar elke keer rond de 22 minuten word de verbinding keihard verbroken.
Het is een opgave om gamma te bereiken en als ik dit geweten had dat dit bedrijf zo slecht met haar klanten omgaat had ik het niet eens in mij hoofd gehaald om via de webshop van gamma wat te bestellen. Het lijk wel of ze er alles aan doen, nadat ze met Ideal het geld hebben ontvangen je niet te woord te staan!
Gamma geeft nergens reactie op en komt met de afspraken die ze zelf op de website bij het product heeft gezet niet na.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als alles morgen 31 mei 2014 alsnog alles in 1 keer geleverd word. Andere mogelijkheid is dat ze binnen 2 werkdagen mijn geld terug storten.
Het is kort door de bocht, maar een bedrijf dat er alles aan doet om je niet te woord kan/wil staan verdiend een kort door de bocht aanpak.
Alleen als er morgen geleverd word met een dikke korting ben ik tevreden!

