Klacht: geannuleerde schuttingdelen alsnog bezorgd, lijkt onmogelijk om te retourneren

Kersti op 17 juli 2021 over Gamma in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Gamma
Categorie Bouwmarkten
Status Nieuwe klacht
Datum 17 juli 2021

Een klant heeft op 24 april een bestelling geplaatst bij Gamma, maar de levering op 17 mei was incompleet. Na contact met de klantenservice op 26 mei werd de nieuwe bestelling geannuleerd, maar op 10 juni werden de geannuleerde schuttingdelen alsnog bezorgd, zonder dat er iemand thuis was om de levering te ontvangen. De klant ervaart problemen met het retourneren van deze schuttingdelen.

Mijn Klacht:

Op 24 april hebben wij een bestelling gedaan via de webshop van Gamma. De bestelling werd later geleverd dan afgesproken. Bij de bezorging op 17 mei werden drie schuttingdelen niet geleverd. Gamma en de leverancier waren hier niet van op de hoogte. Wij hebben zelf contact met Gamma hierover opgenomen. Via telefonisch contact (26 mei) met de klantenservice werd duidelijk dat de schuttingdelen opnieuw besteld moesten worden. In hetzelfde telefonische gesprek met de klantenservice hebben we die nieuwe bestelling meteen geannuleerd omdat niet duidelijk was wanneer Gamma de schuttingdelen zouden leveren. Het bedrag voor de schuttingdelen zouden we terug ontvangen.
Op 10 juni werden de geannuleerde schuttingdelen alsnog bezorgd. Er was niemand thuis, de transporteur heeft de levering zonder overleg op het pad gelegd. We hadden geen mail ontvangen waarin de levering werd aangekondigd alhoewel de klantenservice, die ik op 10 juni wederom belde, aangaf dat er wel een mail hierover gestuurd was. Mogelijk is er een fout gemaakt in het typen van het mailadres.
De klantenservicemedewerker waarmee we op 10 juni hadden gesproken zou een retour aanmaken. Het geld zouden we binnen 14 dagen terug krijgen vanaf de datum dat de schuttingdelen geretourneerd werden.
We hoorden verder niets.
Op 28 juni hebben we via de site van de Gamma een formulier ingevulde met een klacht. Dinsdag 13 juli hebben we bericht ontvangen dat onze retouropdracht ergens in het systeem is blijven hangen en dat de artikelen deze week wordt opgehaald. Dat zou vorige week zijn.
Wij hebben nog niets gehoord.
De schuttingdelen staan in de garage, klaar om opgehaald te worden. Hoe kan dit zo lang duren? En hoe moeilijk is het voor Gamma om goed op te letten wat er met spullen gebeurd?
Wij hebben al op 24 april jl. betaald, betaalden ook bezorgkosten en hebben meer tijd en belminuten gespendeerd dan nodig. Vervolgens wordt de levering te laat en onvolledig bezorgd. En wij, de klant, moeten er achter aan om alsnog de ontbrekende delen te annuleren. Erg vreemd dat deze dan zonder overleg op het pad worden gelegd. En blijkbaar is het ook erg moeilijk om de delen op te halen en ons geld terug te geven.

Gewenste Oplossing:

Wij willen graag dat de schuttingdelen zo snel mogelijk opgehaald worden. Hiervoor willen we ook ons geld terug ontvangen. We willen graag de transportkosten terug ontvangen en een willen een tegemoetkoming voor het bellen met de klantenservice.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gamma

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gamma nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Kersti
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM