Klacht: Gamma Hoogeveen weigert de gamma cadeaupas met 10 euro erop

[email protected] op 20 augustus 2019 over Gamma in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Gamma
Categorie Bouwmarkten
Status Nieuwe klacht
Datum 20 augustus 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een Gamma cadeaupas gekregen met een tegoed van 10 euro. Gamma Hoogeveen kan zien dat er 10 euro op staat maar geeft aan dat dit niet in hun winkel is gekocht en ze het niet kunnen verwerken.
Gamma Hoogeveen geeft aan dat we maar aan degene die het cadeau heeft geschonken te vragen waar ze dit heeft gekocht en vervolgens met deze winkel contact op te nemen.

Gewenste Oplossing:

Tegoed van 10 euro ontvangen en een verduidelijking onder Gamma medewerkers of aanpassing van het kassasysteem hoe deze cadeaukaart te kunnen verwerken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gamma

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gamma nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM