Mijn Klacht:
Ik had fix en finish nodig omdat er bij mij gestuct werd op 10-05-2014
Dus ik even naar de gamma maar de 25 kilo zakken waren +- van 05-06-2013 de houdbaarheid is 4maanden staat er duidelijk op dus ze zijn al een half jaar over datum.
nu hadden ze ook 10kilo zakken van januari 2014 dus die konden nog net gebruikt worden.
alleen de zakken van 10kilo kost : 14.20euro en 25kilo kost 15euro.
dus ik wou 5zakken van 10 kilo voor de prijs van 2 zakken van 25kilo dit kon niet geregeld worden wat ik schandalig vind ik help ze dan zelfs van die 10kilo zakken af die bijna weg gegooit kunnen worden en doen ze het niet.
Gewenste Oplossing:
De Formido heeft dat ook met de 25kg zakken en die boden mij meteen die van 10kilo aan en zij er eerlijk bij anders moet ik ze weggooien die lieten mij maar 1 zak betalen van 18.50 terwijl ik 50 kilo had dit is nog is service.
de gamma zal noooooit geen cent meer aan mij verdienen want ik ben echt heel respectloos behandelt terwijl ik kei netjes bleef en iedereen waarder zwart of wit dik of dun is geen verschil.
bij de info balie belde de vrouw naar ik vermoed de bedrijfsleider toen ze zij over de 10kilo zei hij meteen nee luid en duidelijk en hing op.
nu zullen er mensen zijn die zeggen stuc datum 4maanden houdbaarheid is na openen.... dit kan uiteraard kloppen maar als dit zo is dan kijk even goed geen enkele stuc verpakking is geheel dicht.

