Klacht: Bestelling op verkeerde depot

JoeyPeroti op 05 januari 2016 over Gamma in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Gamma
Categorie Bouwmarkten
Status Open
Datum 5 januari 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 4-01-2015 bestelling geplaats. Zou vandaag 5-01-2015 \”bezorg worden\”. Je krijg op de dag zelf welke bezorg tijd ze komen. Bezorg tijden zijn tussen 8-20:00. De indicitatie tijd worden gegeven tussen 7-8:00.

Ik kreeg natuurlijk geen mailtje over de bezorg tijd zelf achter aan gegaan bij klanten service. Wist mij te vertellen dat t wel verzonden maar op t verkeerde depot staat en dat t vandaag niet meer

Mogelijk is. dus nu heb ik vandaag voor niets een vrije dag genomen, moet ik weer morgen een vrije dag opnemen.
Daarbij is t nogal frappant als tot 20:00 bezorg niets geregeld kan worden.

***Update***

Gisteren 5-1-2015 gebeld met klantenservice over het feit dat ik geen mail ontvangen heb.
Gisteren werd mij beloofd dat het vandaag 6-1-2015 bezorgd zou worden weer een dag vrij genomen.
Natuurlijk vanmorgen weer geen mail gehad over het feit over hoe laat het bezorgd zou worden.

Uit eigen initiatief weer gebeld met klantenservice, zou ik terug gebeld worden of er een extra bezorg kon worden.
Heb ik weer uit mezelf rond 15:10 gebeld, omdat ik niet terug gebeld werd. kreeg ik te horen dat de vrachtwagen al vol zat dus vandaag zat er ook weer niet in.

Ik wil hierbij Gamma echt uit de grond van mij hart bedanken voor de \” top service\”. kut bedrijf

Gewenste Oplossing:

Compensatie voor de vrije dagen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gamma

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gamma nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM