Klacht: Bestelling wordt niet geleverd

adrie.daamen op 10 september 2012 over Gadgetshop.tv in de categorie Internetshops - Gadgets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 10 september 2012

Een klant heeft op 20 augustus 2012 een bestelling geplaatst bij Gadgetshop.tv en deze betaald via Ideal. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen, blijft de status van de bestelling op "wacht op verzending" staan en heeft de klant geen reactie ontvangen op verzoeken om terugstorting. Inmiddels is het 10 september en is er nog steeds geen communicatie van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Op 20 augustus 2012 besteld en via Ideal betaald! De status van de bestelling blijft staan op “wacht op verzending”. Reeds 2X een email gestuurd en een whatsapp naar het 06 nummer omdat het 06 nummer niet wordt beantwoord ( voicemail). Beloven op website reactie binnen 48uur, wacht al 2 weken op reactie maar nu 10 september nog niets. In email gevraagd om terugstorting, geen reactie.

Gewenste Oplossing:

Directe terugstorting van het betaalde bedrag.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM