Klacht: Zij willen mijn klacht niet behandelen of een nieuwe product aansmeren terwijl ik al had aangegeven dit niet te willen maar ik heb geen opties.

Mohammed38 op 09 mei 2019 over Fysius in de categorie Zorginstellingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Fysius
Categorie Zorginstellingen
Status Open
Datum 9 mei 2019

Een klant heeft negatieve ervaringen met Fysius, waar hij na een verwijzing van de huisarts voor rug- en nekklachten terechtkwam. Hij voelt zich niet serieus genomen, omdat behandelingen korter zijn dan beloofd en hij geen gehoor krijgt voor zijn klachten. Bovendien ervaart hij druk om nieuwe producten aan te schaffen, ondanks dat hij dit niet wenst.

Mijn Klacht:

Een aantal maanden ben ik door mijn huisarts verwezen voor mijn rug en nek zo was ik bij fysius gekomen via google. Wat is dit een slecht bedrijf trap er niet in. Eerste behandeling doen ze alsof ze je willen helpen en naarmate de tijd vordert want je krijgt maar 20 minuten behandelswijze per sessie wordt zelfs die 20 minuten gekort en kan je soms al na 10 tot 15 minuten naar huis. Ook na een aantal behandeling dat ik zo boos werd en intern via hen mail een klacht ingediend had, want de tijdens de sessie vertelde de behandelaar dat ze binnenkort weer nieuwe klanten hadden door een actie en dat ik niet meer elke week hoef te komen. Dit is toch niet te geloven dat je dit zo zegt tegen klant. Maar ok vandaag 09-05-2019 nadat ik 2 maanden geleden een gesprek had met hen supervisor in de Vestiging Ede en nadat ik daarna al de weken gevraagd had waar mijn gegronde klacht blijft en antwoord nadat ik vorige week al gebeld of contact opgenomen zou worden door hun ben ik vandaag gebeld en heeft zij mij weer proberen wat aan diensten te verkopen die zij aanbieden. De supervisor heeft heeft helemaal niet over mijn klacht gehad vertikt dit ook als ik het herhaaldelijk vraag. Dit kan toch, dus mensen trap hier niet in. Ik ga mijn advocaat inschakelen want ik mijn klachten allemaal op papier ook die ik hen heb verstuurd via de mail.

De punten van mijn klacht
-proberen weg te werken van klanten
-tijdsduur en recht van tijd worden niet volgemaakt ook zelfs niet bij een korte tijdsbestek van 20 minuten, maken dit niet af.
-nieuwe klacht van hen antwoord over mijn klacht van 09-05-2019
-Asociaal bij antwoord over mijn klacht op 09-05-2019 een dienst proberen aan te bieden en mij te vragen weer terug te komen terwijl ik al weken geleden tijdens een gesprek gezegd heb niets meer met ze te maken willen hebben.
-Zij houden zich ook niet aan de afspraken zoals dat zij vertelden mij vorige week te bellen en ze dit niet hebben gedaan. Als ik ze bericht via facebook krijg ik geen gehoor of duurt het lang.

Gewenste Oplossing:

Zij willen mijn klacht zij wilden mij bij mijn klacht een nieuwe product aansmeren terwijl ik al had aangegeven tijdens het gesprek dit niet te willen ik heb geen opties volgens de supervisor.

Dit bedrijf moet ontmanteld worden vies bedrijf is het

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Fysius

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Fysius nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM