Klacht: lipje laat los

anny-hs@hotmail. com op 24 januari 2015 over Friesche Vlag in de categorie Producten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Producten
Status Open
Datum 24 januari 2015

Een consument meldt dat het lipje op de verpakking van Friesche Vlag balance koffiemelk na enkele keren openen en sluiten loslaat. Dit resulteert in een rommelige situatie bij het openen van de verpakking, wat inmiddels al twee keer is voorgekomen.

Mijn Klacht:

het lipje op de verpakking van balance koffiemelk gaat na een paar keer open en dicht te zijn geweest, laat als jehet dan open doet opeens helemaal los dus het is dan een kliederboel is me nu al twee keer gebeurd hoe kan dat?

Gewenste Oplossing:

als jullie de klacht verhelpen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Friesche Vlag

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Friesche Vlag nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM