Mijn Klacht:
Half april kocht ik bij Klein een Kobo e-reader, die begin oktober niets meer deed. Opgestuurd naar Klein, waarna ik een mail kreeg dat reparatie ‘gemiddeld’ vier tot zes weken zou duren en dat ik op de hoogte gehouden zou worden over evt. vorderingen/wijzigingen. Na een maand maar eens gemaild.
Kreeg een vaag bericht terug dat ik moet rekenen op een langere herstelperiode: er zouden vertragingen zijn sinds de zomervakantie, waarbij de suggestie wordt gewekt dat dat bij Kobo zou liggen.
Bericht naar Kobo leverde op dat bij defecte e-readers meestal tot vervanging door een nieuwe wordt overgegegaan en dat de doorlooptijd 5 tot 6 werkdagen duurt. Van vertragingen vanaf de zomervakantie is geen enkele sprake. Dus alleen de administratieve afhandeling (ze repareren niet zelf) moet dus kennelijk minstens drie weken duren ….. hier zakt mijn broek van af. Bovendien liegen ze gewoon.
Gewenste Oplossing:
Kobo geeft aan dat meestal wordt overgegaan tot vervanging door een nieuwe.
Echter: Klein is de leverancier en moet zich houden aan de garantie. Ze hebben mijn reader doorgestuurd naar Kobo.
Twee mogelijkheden: ik krijg per omgaande een nieuwe opgestuurd van hen. Of ze geven mij het trackingnummer waarmee ze het apparaat naar Kobo hebben gestuurd zodat ik kan controleren of ze ook daarover niet liegen en ik het verder met Kobo zelf kan afhandelen.
En voor alles: misschien kan Klein het fatsoen opbrengen om z'n hand in eigen boezem te steken.... !

