Mijn Klacht:
Ik heb mij maandag een q watch aangeschaft in de veronderstelling dat ik voor de prijs van 300 euro waar voor mijn geld zou krijgen. Het uurwerk oogt mooi maar daarmee is alles gezegd. Er zijn veel problemen met de werking:
1) de accu gaat volledig opgeladen geen 15 uur mee (met een laag gebruik ervan)
2) het uurwerk is overgevoelig, bij iedere lichte beweging of aanraking (ook door de mouw van hemd of trui) krijg ik de melding van het uur. Zelfs zo gevoelig dat tijdens het autorijden de meldingen elkaar aan een irritant tempo volgen. Dus staat het uurwerk dan maar constant op de stille modus.
3) het trillen bij inkomende berichten is te verwaarlozen. Ik voel mijn iphone beter trillen in de zak van mijn jas dan het uurwerk aan mijn pols.
4) bij een afstand van 4 à 5 meter tussen het uurwerk en de iphone is er geen connectie meer tussen beide, dus moet je toch constant je telefoon dicht bij de hand hebben of je hebt geen werking meer van je uurwerk.
Gewenste Oplossing:
Het uurwerk voldoet niet voor de prijs aan de prestaties dat het levert. Ik wil mijn uurwerk terugbrengen waar ik het heb aangekocht en mijn geld terug hebben. Wij hebben verschillende uurwerken van het merk Fossil waar we wel zeer tevreden over zijn.

